OFPOF

Instagram'daki Canlı Videoları Artık Telefonunuza Kaydedebilirsiniz

-
247
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Instagram'daki Canlı Videoları Artık Telefonunuza Kaydedebilirsiniz
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Instagram'ın geçtiğimiz aylarda çıkan canlı yayın özelliği yeni bir güncelleme ile artık kayıt yapmanıza izin veriyor.

Canlı videolar, kullanıcı tepkileri ve yorumlarıyla birlikte günlük işlerinde sosyal ağ kullanıcılarını meşgul etmeyi başardı. Instagram, Ocak ayında, yayından 24 saat sonra videoların kaybolmasıyla birlikte bu özelliği uygulamalarına ekledi.

Ancak Pazartesi günü, Instagram yeni çıkarttığı canlı video özelliğine bir başka konsept ekledi. Şimdi, daha sonra tekrar görüntüleneceklerini düşündüğünüz videoları kaydetmenize olanak tanıyor. Yani, canlı videoyu izlemeye değer herhangi bir şey varsa, güncellenmiş uygulamanın sağ üst köşesinde bulunan "kaydet" düğmesine dokunabilirsiniz. İnsanlar canlı yayın yapacak en sevdikleri birini özlemek zorunda kalmayacaklar.

Yalnızca videoların kaydedilebileceğini ancak sevdikleri, yorumları, canlı video ile ilişkili görüntüleme sayısını ve diğer şeyleri kaydedemeyeceğini belirtmek gerekiyor. Kaydedilen video, galerinizde saklanıyor ve Whatsapp, Facebook ve benzer uygulamaları kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Buna ilişkin olarak, Instagram, bunu yaptığınızda videonun uygulamada artık mevcut olmadığı uyarısında bulunduğundan, almadan önce dikkatli olmanız daha iyi. Bu videolar sadece yayınlandıktan hemen sonra kaydedebiliyor. Yani tasarruf ederken gerçekten hızlı olmak zorundasınız, başka seçeneği tıklamayı unuttuysanız geri dönemezsiniz.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık