OFPOF

HMD Global, Nokia 5 İçin Android Oreo Beta Sürümünü Çıkardı

-
267
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
HMD Global, Nokia 5 İçin Android Oreo Beta Sürümünü Çıkardı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Oreo beta güncellemesi Nokia 5 kullanıcıları tarafından şu anda kullanılabiliyor.

HMD Global, Nokia 5 akıllı telefonu için Android 8.0 Oreo beta sürümünü çıkarmaya başladı. HMD Global'in Baş Ürün Sorumlusu Juho Sarvikas, attığı tweet ile bunu doğruladı ve Nokia 6'nın da yakında bu güncellemeyi alacağını söyledi.

Nokia 5 sahiplerinin Android 8.0 Oreo'nun beta sürümünü alabilmeleri için Nokia telefonlarından beta labs'a kaydolmaları gerekiyor. Beta labs, Nokia 5 kullanıcılarının Oreo yapısını genel bir kullanıma hazır olmadan test etmelerini sağlayacak. telefon bir beta sürümünde çalışacağı için bazı hatalar olması mümkün ve yazılım deneyimi tamamen istikrarlı olmayabilir. Kullanıcılar programa üye olarak Oreo beta sürümünü deneyebilecekler.

Nokia telefonlarının beta labs programı, Nokia 8'in Oreo beta güncellemesinin kullanıma sunulmasıyla başladı. akıllı telefon geçtiğimiz günlerde resmi Android 8.0 Oreo güncellemesini almaya başladı. Android tarafından beta sürümlerini akıllı telefonlarına aktarmak için beta labs, şirket tarafından tanıtıldı. Program, kullanıcıların kaydolmasını ve test etmesini ve erken kurulumda bulunan hataları bildirmesini sağladı.

Özelliklerini hatırlatacak olursak Nokia 5, 5.2 inçlik bir HD ekrana sahip ve 3 GB RAM'e sahip bir Qualcomm Snapdragon 430 SoC ile çalışıyor. 16 GB'lik genişletilebilir depolama alanı ile birlikte geliyor ve 3000 mAh'lik bir pille çalışıyor.

Kaynak: digit.in


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık