OFPOF

Haftanın En İyi 7 iOS Uygulaması

-
509
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Haftanın En İyi 7 iOS Uygulaması
0 izlenme
-

Sizler için haftanın en iyi 7 iOS uygulamasını listeledik. Bu uygulamalardan faydalanabilir ve eğlenebilirsiniz.

İOS işletim sistemi oldukça yaygın ve marketinin derinliklerinde hiç dikkat etmediğimiz ama aslında işimize yarayacak 7 uygulama mevcut.

1. FrameLapse

FrameLapse

İnsanların dikkatini çekicek time-laps ve slow motion videolar hazırlamak isterseniz işte size fırsat. Çektiğiniz videolar üzerinde aşırı derece de değiştirmenize olanak sağlayan uygulama aynı zamanda çektiğiniz videoları sosyal medyada da paylaşmanıza olanak sağlıyor.

2. Databit

Databit

Uygulama sizin telefonunuzdaki bütün veri kullanımlarınızı takip etmenize olanak sağlayan bir yazılım. Aynı zamanda uygulama Widget yanı bildirim merkezine eklenerek de kolay bir şekilde veri tüketimini takip etmenize olanak sağlamakta.

3. Shake

Shake

Bu uygulama sayesinde telefonunuzu salladınız da el fenerini aktif edebilir, ekranı kaydırdınız da bir pusulaya anında ulaşabilirsiniz. Uygulama aynı zamanda bulunduğunuz konuma göre anlık hava durumunu yansıtmakta.

4. TextEdit+

TextEdit+

iPad, iPhone ve MacOs işletim sistemlerinde bulunan bu uygulama cihazlarınızda bulunan dosyaları iCould Drive sayesinde bütün Apple ürünlerinde anlık paylaşmaya yaramakta.

5. Spectrum

Spectrum

Geçmişimiz de bulunan siyah beyaz fotoğrafları tek bir tuşla renklendirmek mümkün olsaydı? Spectrum tam da aradığınız uygulama. Fotoğrafı ister çekin istersenizde galerinizden ekleyin; tek bir renk dokunuşuyla fotoğrafı bu yıllara taşıya biliyorsunuz.

6. iOS için Quickshot kullanılır durumda

iOS için Quickshot kullanılır durumda

Enlight Quickshot ile hızlı çekim, hdr çekim, elektronik flaş gibi çekim türleri sayesinde fotoğraflarınızı marjinal şekilde hazırlaya bilirsiniz. Enlight Quickshot ücret ödemeniz dahilinde daha fazla özellikleride aktif olmakta.

7. Kamp

Kamp

Bu uygulama sayesinde tüm Türkiye'deki kamp alanları hakkında bilgi edinebildiğiniz gibi konumları, elektirik, tuvalet gibi ihtiyaçları da karşılayıp karşılayamacağınız hakkında da bilgiler vermekte.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.