OFPOF

Google, Web Rangers Ödüllerini Üçüncü Kez Başlatıyor

-
251
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Google, Web Rangers Ödüllerini Üçüncü Kez Başlatıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Google, öğrencileri çevrimiçi güvenlik konusunda ödüllendirmek için Web Rangers'ın üçüncüsünü başlatıyor.

google, internet güvenliğiyle ilgili farkındalığı artırmak ve dijital vatandaşlığı geliştirmek için Salı günü Hindistan'da akıllı, güvenli ve gelişmeye açık okul öğrencilerine ödül verecek olan Web Rangers yarışmasının üçüncüsünü başlatmaya hazırlanıyor.

Google Güven ve Emniyet Müdürü Sunita Mohanty “Web Rangers yarışması ile amacımız, okul öğrencileri arasında internetin güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlamak ve dijital yaşama ayak uydurma ve çevrimiçi güvenliğin sağlanmasına ilişkin olarak gençler ile daha iyi bir farkındalık yaratmaktır. “ dedi.

Mohanty, "İlk iki çalışmamızda çok fazla olumlu tepki aldık ve katılım sayılarımız da gün geçtikçe artıyor, bu yıl Hindistan'daki daha fazla gençle buluşmak için çalışmalarımızı hızlandırıyoruz ve birçok çevrimiçi ve çevrimdışı etkinliğe ev sahipliği yapacağız." dedi.

Yarışma, 10 ve 17 yaş grubunda ülke çapında öğrencilere açık olacak. Katılmak için öğrenciler internet güvenliği teması ile ilgili bir poster tasarlayabilir ve onu Google'a gönderebilirler. Ayrıca isteyen kişiler, internet güvenliği kampanyaları veya projeleri üzerinde çalışma yaparak da katılabilir.

Google, tasarlanan posterleri göndermek için son tarihin 15 Ocak 2018 olduğunu açıklandı.

Kaynak: firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık