OFPOF

Google Tez, Android ve iOS İçin Yayınlanıyor

-
308
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Google Tez, Android ve iOS İçin Yayınlanıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Google’ın mobil ödemeler uygulaması Tez, Hindistan’da Android ve iOS için yayınlanmaya başladı.

google, Hindistan pazarına yönelik mobil ödemeler uygulamasını resmi olarak yayımladı: Google Tez. Hızlıca tercüme etmek için uygulamanın adı Play Store'da ve Apple App Store'da kullanılabilir. Bu, Google'ın Hindistan'daki mobil ödemelere girişi için ilk büyük gelişmedir. Tez, National Payments Corporation of India (NPCI) tarafından desteklenen Birleştirilmiş Ödemeler Arayüzünü (UPI) destekleyen tüm bankalarla çalışacak. İşletmelerin müşterilerinin ödemelerini alması kastedilen ayrı bir Tez for Business uygulaması da var.

Google Tez uygulaması, arkadaşlarınızdan para göndermenizi ve para kazanmanıza, banka hesaplarınızı telefonunuza bağlamanıza, çevrimiçi malların yanı sıra fiziksel mağazalarda ve daha başka şeylerde ödemenize izin verecek. Google Play Store sayfasındaki uygulama açıklamalarına göre, "Arkadaşınıza para gönderin, anında banka hesabınıza ödeme yapın ve yakınlardaki kafeye Google'ın Hindistan için yeni dijital ödeme uygulaması olan Tez ile ödeme yapın. NPCI'lerin (National Payments Corporation of National Payments Corporation) Hindistan Birleştirilmiş Ödemeler Arayüzü (UPI), para transferi Tez ile basit ve güvenlidir."

İlginç özelliklerden biri, telefon numarası veya banka hesabı gibi kişisel bilgilerinizi paylaşmadan yakındaki birinden ödeme yapmaktır. Tez Hindistan’dan sonra diğer ülkelerde de başlatılacak.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık