OFPOF

Google, Steam İçin YouTube VR'ı Duyurdu

-
280
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Google, Steam İçin YouTube VR'ı Duyurdu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

İlk olarak Google Daydream VR platformu için sunulan YouTube VR uygulaması, Steam erken erişim programı ile PC kullanıcılarına da sunuldu.

Youtube VR, google'ın Daydream VR platformunu kullanma sebeplerinden en iyisi olabilir, çünkü ilk olarak bu platforma gelmişti ve diğer platformları desteklemiyordu. Şirket bu uygulamayı üst düzey PC sanal gerçeklik gözlükleri için uygun hale getirmemişti. Ancak artık Steam üzerinde YouTube VR'ın yayınlanmasıyla Steam için tasarlanan sanal gerçeklik gözlüğü HTC Vive ile bu uygulamayı kullanmak mümkün olacak. 

Ancak Google'ın bu uygulaması farklı sebeplerden dolayı bazı kullanıcıların bilgisayarında çalışmayabilir. Kullanıcılardan bazıları uygulamanın açılırken hata verdiğini bildirdi ve Steam forumlarında problem için çözüm aramaya çalıştılar. Geliştirme ekibinden bir üye de konuya cevap verdi ve problem için araştırma yapılacağını söyledi.

Google, YouTube VR uygulamasını Steam erken erişim ile başlattı ve bu yüzden bazı sorunların oluşması gayet doğal karşılanabilir. Ancak uygulamanın çalışmıyor oluşu bazı kullanıcıları gerçekten hayal kırıklığına uğrattı. Ancak Google Earth'ün Vive ile ne kadar iyi şekilde çalıştığı düşünüldüğünde YouTube VR'ın da aynı şekilde düzeltilebileceği söyleniyor. YouTube VR'ı şu anda ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Kaynak: theverge.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık