OFPOF

Google Play Müzik'e Makine Öğrenme Özelliği Geliyor

-
283
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Google Play Müzik'e Makine Öğrenme Özelliği Geliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bu özellik için Google ve Samsung iş birliği yaptılar ve özellik ilk olarak bazı Samsung cihazlarda kullanılacak.

google Play müzik, müzik dinleme deneyimini kişiselleştirmek için makine öğrenme özelliği ekliyor

Müzik dinleyicilerinin deneyimini geliştirmek için Google, 'Google Play Müzik'e, kullanıcıların tercihlerine göre kişiselleştirilmiş müzik sunacak yeni bir özellik ekledi.

"Yeni Yayın Radyo" olarak adlandırılan özellik, bir Google bloguna göre, kullanıcının dinleme geçmişine ve müzik tercihlerine dayalı olarak son iki hafta içinde seçilen şarkıları ve albüm türlerini seçmek için makine öğrenimini kullanıyor.

Google, Samsung ile ortaklaşa olarak, bu yılın başlarında bir "erken erişim programı" yoluyla Samsung akıllı telefonlar ve tabletler hakkındaki güncellemeyi yayınladı. Program aracılığıyla toplanan olumlu kullanıcı geri bildirimine dayanarak, Google ile artık ‘Müzik Dinleyin‘ konusunda herkese duyuruda bulundu ve tanıtımını yaptı.

Şirketin serbest radyo dinleyicileri ve aboneleri için "Yeni Yayın Radyo" istasyonu mevcut ve en yeni sürümlerle sürekli olarak güncelleneceklerini söyledi.

Dijital fotoğrafçılığı da bir adım daha ilerleten Google, kısa süre önce 'Google Street View' görüntülerinden daha seviyeli manzara fotoğrafları oluşturmak için yeni bir makine öğrenme tabanlı teknik geliştirmişti.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık