OFPOF

Google Play'de Demo Devri Başlıyor

-
533
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Google Play'de Demo Devri Başlıyor
0 izlenme
Ofpofer
-

Google Play Store'de rastladığınız göze çarpıcı güzel oyunların boyutuna değip değmeyeceğini düşünmek zor geliyor olabilir.

google Play'de gördüğünüz havalı oyunları indirmek için harcadığınız internete değip değmeyeceğini düşünmüş olabilirsiniz. Şu andan itibaren, beğendiğiniz uygulama ve oyunları indirmeden veya satın almadan önce Play Marketteki oyunların deneme sürümlerini yükleyebileceksiniz. Yeni özellikle beraber bilgisayarlardan tanıdığımız demo özelliklerinin tamamını Android cihazlarınızda görebileceksiniz. Ücret ödemeden, büyük boyutlarla alanınızı kullanmadan kısa süreli denemelere sahip olabileceksiniz.

Daha öncesine bakacak olursak bu teknoloji sadece AppOnBoard şirketinin reklam ortakları için mevcuttu. Ancak dev bir adım daha atan Google, Google Play uygulamasında “Hemen Dene” düğmesini getirmek için şirketle ortaklık kurdu. AppOnBoard Direktörü Bryan Buskas verdiği bir demeçte Google ile vizyonlarının aynı olduğunu ve kullanıcıların deneme sürümlerine kavuşabilmesi gerektiğini söyledi.

Tarihi net olarak belli olmayan bu sistemde muhtemelen geliştiricler demo için Google Play veya AppOnBoard'a aylık bir ücret ödeyecek. Bunun sebebi ise Bulut hizmetlerinden faydalanılacak olunması ve imkanların geliştirilebilmesi için destek sağlanması.

 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık