OFPOF

Google Nihayet Sayısız Müzik Akışı Hizmetlerini Tek Uygulama Haline Getiriyor

-
364
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Google Nihayet Sayısız Müzik Akışı Hizmetlerini Tek Uygulama Haline Getiriyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

YouTube Red, YouTube Müzik ve Google Play Müzik tek uygulama haline gelecek.

google nihayetinde müzik akış hizmetlerindeki karmaşaya son verdi. Youtube Red, YouTube Müzik ve Google Play Müzik artık yeni bir hizmet ile bir çatı altında yer alacak ve bu konudaki şikayetçi geri bildirimlerde bulunanlara müjdeli haberi vermiş olacak.

Google'ın akan müzikle ilgili şu an sunduğu teklifler şunlardır:

Google Play Müzik ve YouTube Red, akan müzik için abonelik hizmetleri ve ikincisi, YouTube'da genel olarak gezinme için bazı avantajlar sunmaktadır. YouTube Red aboneliği, müzik videolarını çevrimdışı olarak kaydetmenize ve videolardan reklam kaldırmasına olanak tanır. Orijinal şovlara özel erişime sahip olursunuz. Bir Google Play Müzik aboneliği ile de telefonunuzda sınırsız müzik akışına sahip olursunuz. Garip bir şekilde, bir Google Play Müzik aboneliği şu anda YouTube Red'e de erişmenizi sağlıyor ve bunun tersi de geçerli. YouTube Müzik ücretsizdir ve herkese açıktır, ancak düzenli olarak YouTube gibi çalışır ve müzik videoları çevrimdışı görüntülenemez.

YouTube'un müzik rehberi, The Verge'ye bu hizmetlerin birliğe birleştirileceğini doğruladı; ancak, bunun kesin bir zaman çizelgesi belirtmedi. Duyuru, YouTube Müzik ve Google Play Müzik ekiplerinin bu yılın Şubat ayında birleşmesiyle bekleniyordu.

Müzik servislerini bir araya getirmek, Google'ın çabalarını pekiştirmesine yardımcı olacak ve şirketin sanatçılarla ve kayıt plakalarıyla uğraşmasını daha da kolaylaştıracak.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık