OFPOF

Google Kişiler 2.0 Kullanıma Sunuldu

-
393
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Google Kişiler 2.0 Kullanıma Sunuldu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Google Kişiler uygulaması tüm karmaşıklıklardan sıyrıldı ve daha elit, kolay, sade bir görünüme kavuştu.

google, yıllar boyunca zar zor değişen, herhangi bir detaylı güncellemeye kavuşmayan Kişiler uygulaması için yeni geliştirmeler yaptı üstelik bu ilk defa bu kadar detaya sahip güncelleme paketi oldu diyebiliriz. 2.0 sürümüne kavuşan Kişiler uygulaması dünden itibaren piyasaya sürüldü. Yeni güncelleme daha temiz bir kullanıcı arayüzü ile daha iyi tasarım getiriyor ve Pixel ve Nexus kullanıcıları için kullanılabilirlik açısından bazı yenilikler de ekliyor. Artık Kişiler uygulaması daha şık, etik, sade ve kolay.

Normal kişiler listesinde, tüm kişilerinizin görüntülendiği yerdeki değişiklikleri fark edemeyebilirsiniz. Çünkü değişiklikler biraz daha derinde yer alıyor. En dikkat çekici değişikliklerden biri beyaz ağırlıklı ve sade bir iletişim sayfasıdır.

Bu hareket sayesinde, artık kişinin ayrıntıları için daha fazla yer var. Dolayısıyla bir çok e-posta adresi ve numara girişi imkanı da oluyor. Böylelikle kişinin sayfasına ulaştığınızda tüm iletişim bilgilerini tek sayfada rahatlıkla görebiliyorsunuz.

Uygulamanın önceki sürümü, farklı hesaplardan gelen tüm kişileri tek bir listede senkronize edip göstermekle birlikte, işleri kolaylaştıran bir hesap değiştirici de (Gmail uygulamasında elde ettiğinize benzer şekilde) mevcut.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık