OFPOF

Google'ın Android P İçin Çalışmaya Başladığı Görülüyor

-
304
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Google'ın Android P İçin Çalışmaya Başladığı Görülüyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Raporlara göre, Google'ın Android P olarak bilinen bir sonraki muhtemel Android yapımı üzerinde çalışmaya başladığı görülüyor.

google'ın Android 8.0 Oreo'yu kullanıma sunduğunu açıklamasından bu yana çok fazla zaman geçmedi, ancak Google gelecek nesil Android'de vakit harcamak istemiyor gibi görünüyor. 
 
XDA tarafından hazırlanan bir raporda, Google'ın geçtiğimiz günlerde Android Open Source Project'de "master-p" olarak adlandırılan yeni bir etiket açtığını belirtti. Açıkça belirtilmese de, bunun Google'ın Android P üzerinde çalışmaya başlamış olduğu spekülasyonlarına yol açtı. Google'ın, Google Pixel ve Pixel XL gibi cihazlarda Android P'yi test etmeye başladığı da görünüyor.

Ancak söylediğimiz gibi, Google resmi olarak henüz açıklama yapmadığı veya üzerinde yorum yapmadığı için henüz bir şey doğrulanamıyor ancak Google'ın bir sonraki büyük Android güncellemesini planlamaya başlamış olduğunu düşünmenin çok fazla bir şey olmadığını düşünüyoruz. Android O'nun geliştirici önizlemesinin bu yılın başlarında piyasaya sürüldüğüne dikkat edilmeli, dolayısıyla Android P'nin geliştirici önizlemesinin önümüzdeki yıl aynı saatte piyasaya sürüleceğini varsayarsak Google'ın üzerinde çalışmaya başlamasının gerekli olduğu mantıklıdır.

Android P'nin masaya hangi tür özelliklerin veya değişikliklerin getirileceğini söylemek için ise henüz çok erken.

Kaynak: gearsofbiz.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık