OFPOF

Google, Hindistan'da Kitle Kaynaklı Film İncelemeleri Özelliğini Başlattı

-
262
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Google, Hindistan'da Kitle Kaynaklı Film İncelemeleri Özelliğini Başlattı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Google yeni özelliğin Hindistan'da yalnızca web, mobil cihazlarda ve uygulamada İngilizce olduğunu onayladı.

google, kullanıcıların film ve televizyon incelemelerine Google Arama sonuçlarında katkıda bulunmalarını sağlayan yeni bir özellik başlattı. Cumartesi günü Tech Crunch tarafından yayınlanan raporda teknoloji devi, Hindistan'daki yeni özelliklerin sadece web, mobil ve İngilizce olarak bulunduğunu doğruladı. Google, kullanıcı tarafından gönderilen incelemelerin uygun olmayan herhangi bir içerik için otomatik olarak filtrelendiğini ve şirketin sisteminde uygunsuz bir şey bulunursa tek tek kullanıcılar tarafından işaretlenebileceğini söyledi.

Rapor tarafından belirtilene göre bir kullanıcı incelemeyi gönderdikten sonra, Google'daki arama sonuçlarının üst kısmındaki çeşitli TV şovları ve filmler için bilgi Panelinde görünecek. Google, Hindistan pazarının ötesinde yeni incelemelerini genişletme planları hakkında yorum yapmayı reddetti. Yeni özellik, kullanıcıların sunduğu "restoran incelemeleri"nden farklı olarak, mağaza saatleri, yer, yoğun zamanlar ve Google'ın Bilgi Panelindeki çeşitli restoran eleştirileri gibi ayrıntıları gösteriyor.

Bu hafta başlarında Google, ABD'deki kullanıcıların yerel bir kütüphaneden e-kitap ödünç alması için bir e-kitabın mevcut olup olmadığını kontrol eden yeni bir özellik kullanıma sunmuştu. Bir kitabı ararken, "Kitap Al" sekmesi, web sayfasını açmak ve ödünç vermek için bir bağlantı bulunan yakınlardaki halk kütüphanesi sistemlerini listeleyen bir "E-kitap ödünç al" bölümünü gösteriyor.

kaynak (news18.com)


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık