OFPOF

Google, Asistan'dan Para Kazanacak

-
250
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Google, Asistan'dan Para Kazanacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Google'ın reklamlarını ve e-ticaret seçeneklerini kullanarak Asistan'dan para kazanmayı planladığı bildirildi.

google Asistan, geçen yıl yeni Pixel akıllı telefonlar duyurulduğunda ilk görünümü yaptı. Başlangıçta Google'ın kendi donanım ürünleri ile sınırlıydı, ancak Asistan şimdi iOS da dahil olmak üzere diğer cihazlara yöneliyor.

Yeni gelen bir rapor, Google'ın sonunda yeni AI sisteminden para kazanmak için yeni yöntemler ekleyeceğini öne sürdü. Bir sürü hizmetin, özellikle de mobil cihazların başta para kazanma nedeni olmaksızın başlatılması nedeniyle bu haber sürpriz olmadı. Google'ın reklamlarını ve e-ticaret seçeneklerini kullanarak Asistan'dan para kazanmayı planladığı bildirildi.

Google Reklamları Kıdemli Başkan Yardımcısı Sridhar Ramaswamy, Google Asistan'ın yakında reklam gösterebileceğine dair bir ipucu verdi. Kesin ayrıntıları paylaşmasa da, para kazanma modelinin e-ticaret seçeneklerini de içerebileceğini belirtti.

Son zamanlarda G / Ç geliştiricileri konferansında Google Ürün Yönetimi Direktörü Jennifer Liu, Asistan'ın pazarlamacılara nasıl yardımcı olabileceğini gösterdi. Onları Google'a veri göndermeye davet etti, böylece Asistan arama sonuçlarına ekleyebilecek.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık