OFPOF

Google Artık Fitness Dersleri İçin Kayıt Olmanızı Sağlıyor

-
326
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Google Artık Fitness Dersleri İçin Kayıt Olmanızı Sağlıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Google kullanıcıların sağlıklarını önemsiyor ve artık kullanıcıların internet üzerinden fitness dersleri için kayıt yapmalarına olanak tanıyor.

Bir günde kaç defa google'ı kullanıyorsunuz? Muhtemelen sayamayacağınız kadar çok olmalı. Google kuşkusuz insanların hayatlarını daha da iyi hale getiriyor. Şimdi, Google fiziksel sağlığımızdan endişe ediyor gibi görünüyor. Arama motoru devi, ABD'de formunuza geri dönmenize yardımcı olacak yeni bir ürün sunuyor.

Artık Google Arama, Google Haritalar veya doğrudan "Reserve with Google" web sitesi aracılığıyla bir Zumba sınıfı veya egzersiz sınıfı için rezervasyon yaptırabilir ve ödeme yapabilirsiniz. "Reserve with Google" müşteri görüşlerini almak için başlangıçta New York, San Francisco ve Los Angeles'ta başlatıldı. Şirket, Perşembe günü ise kullanışlı özelliğinin artık ABD genelinde mevcut olduğunu açıkladı.

Reserve with Google web sitesi, kullanıcılara en uygun olanı bulabilmeleri için yakınlardaki fitness salonlarını aramakta kullanılabilecek belirli filtreler içeriyor. Ayrıca kullanıcılara tavsiyelerde bulunuyor ve ilgilendikleri derslerde yer ayırtmalarına izin veriyor.

Seçilen fitness sınıfı herhangi bir indirim yaparsa, sınıfa ödeme yaparken kullanıcılar bundan faydalanabilecekler. Şu an itibariyle, Google Haritalar aracılığıyla rezervasyon seçeneği yalnızca masaüstü ile sınırlı.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık