OFPOF

Google Allo, Web Üzerinden de Çalışabilecek

-
354
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Google Allo, Web Üzerinden de Çalışabilecek
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Google Allo geliştiricileri Whatsapp Web benzeri bir uygulama üzerinde çalışıyor ve yakın zamanda yayınlanması planlanıyor...

google firması tarafından geliştirilen ve hem Android hem de diğer platformlardaki kullanıcılar için geliştirilen, Whatsapp uygulamasının hüküm sürdüğü mesajlaşma, görüntülü ve sesli konuşma alanında büyük bir rakip olarak gelen Google Allo şimdi de Whatsapp Web benzeri bir uygulama üzerinde çalışıyor. Yeni uygulama sayesinde internet üzerinden de Google Allo’yu kullanmak mümkün olacak.

Google geçtiğimiz günlerde ileti dizisi uygulamasını tamamen Sürüm 9.0 olarak güncelledi. Yeni güncelleme birkaç hata düzeltme ve geliştirmelerle birlikte geldi. Yeni bir rapor, şirketin yakında bir masaüstü istemcisini uygulamaya getirmeyi planladığını öne sürüyor.

Birkaç hafta önce, Google'ın İletişim Ürünleri Lideri Nick Fox, Allo için web istemcisinin gelmesini önermek üzere bir teaser yayınladı.

Tıpkı WhatsApp gibi, Allo'nun son sürümü, akıllı telefon ile web istemcisini yalnızca QR kodunu tarayarak eşleştirme seçenekleri sunuyor. Üstelik kullanıcılar, cihazı eşleştirmek için metin kodu yöntemini de kullanabilirler.

Maalesef, yeni eklemede birkaç sınırlama var. Örneğin, cihaz ile masaüstü bilgisayar yakın olmalı. Artı, bağlanmak için her iki cihazda da veri bağlantısı bulunmalıdır.

Google, web istemcisini kısa süre içinde piyasaya sürmesi bekleniyor.

Google firması tarafından geliştirilen ve hem android hem de diğer platformlardaki kullanıcılar için geliştirilen, Whatsapp uygulamasının hüküm sürdüğü mesajlaşma, görüntülü ve sesli konuşma alanında büyük bir rakip olarak gelen Google Allo şimdi de Whatsapp Web benzeri bir uygulama üzerinde çalışıyor. Yeni uygulama sayesinde internet üzerinden de Google Allo’yu kullanmak mümkün olacak. Google, web istemcisini kısa süre içinde piyasaya sürmesi bekleniyor.

Kaynak: deccanchronicle.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık