OFPOF

GoDaddy Website Builder Küçük İşletmeler İçin Hizmete Girdi

-
386
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
GoDaddy Website Builder Küçük İşletmeler İçin Hizmete Girdi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

GoDaddy, Hindistan'daki küçük işletmeler için Website Builder hizmetini kullanıma sundu.

Global Web hosting şirketi GoDaddy Çarşamba günü, küçük işletmelere ve girişimcilere girişimlerini büyütmelerine yardımcı olmak için Hindistan'da yeni bir mobil dostu "Website Builder" uygulamasını başlattı.

"Website Builder", küçük işletmelere ve girişimcilere işletmeler için bir kitle oluşturmak ve web sitelerine trafik çekmek için çevrimiçi araçlardan oluşan entegre bir set sunuyor.

Andrew Low Ah Kee, GoDaddy International Genel Sekreter Yardımcısı, IANS'a verdiği demeçte, "Hindistan, ABD dışındaki en büyük pazarımız ve GoDaddy'de büyük yatırımlar yaptık. Hindistan'daki 750'den fazla müşterimiz var," dedi.

"Hindistan'da 34 milyondan fazla küçük işletme hala çevrimdışı. GoDaddy'nin yeni "Website Builder" hizmeti, ülkedeki küçük işletmelerin çevrimiçi olarak işlerini büyütmelerine yardımcı olarak kolaylıkla profesyonel bir çevrimiçi kimlik oluşturmalarına yardımcı olmak için tasarlandı.

Entegre pazarlama özelliklerine sahip "Website Builder", küçük işletmelerin google arama sıralamalarını hızla geliştirmelerine ve e-posta pazarlama kampanyalarını hızla başlatmalarına yardımcı oluyor.

Şirket ayrıca, Hintli küçük işletmelerin geleneksel pazarlamanın ötesine geçen değeri ve Internette görünürlüğün önemini vurgulayan yeni bir entegre pazarlama kampanyası da başlattı.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık