OFPOF

Gboard Önemli Güncelleştirmeler Aldı

-
299
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Gboard Önemli Güncelleştirmeler Aldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

IOS için Gboard, şimdi Haritalar'ı, YouTube videolarını, doodle'unuzu ve daha fazlasını paylaşmanıza olanak tanır.

google'ın popüler klavye uygulaması olan Gboard, iOS uygulaması yepyeni birçok özelliklere sahip oluyor. Google'a göre, Gboard iPhone uygulaması için yapılan en yeni eklemeler, Google Haritalar'a ve Youtube'a erişimi kapsıyor; bu sayede herhangi bir mesajlaşma uygulamasında konumun yanı sıra video içeriğini paylaşmayı da kolaylaştırıyor.

Gboard uygulamasındaki G düğmesine dokunulduğunda, Arama, YouTube ve Haritalar için sekmeler görünecektir. Geçerli konumunuzu paylaşmak istiyorsanız, G düğmesine basmanız ve ardından Haritalar sekmesini seçmeniz yeterlidir. Bu, adres seçme, kopyalama ve Gboard uygulamasına yapıştırma işlemini çok daha kolay hale getirecek yeni bir özelliktir.

Benzer şekilde, bir YouTube videosunu paylaşmak için, G düğmesini ve ardından YouTube sekmesini tıklatmanız gerekir; bu sekme, YouTube video bağlantılarını aramanıza ve göndermenize izin verir.

Her iki durumda da sonuçlar, arama çubuğunun altında yatay olarak kaydırılabilir bir kart tarzı döngüsünde görüntülenir. Göndermek istediğiniz video veya haritaya dokunmanız yeterlidir. Sonuçlar, diğerlerinin yanı sıra Whatsapp, Messenger, Telegram gibi herhangi bir mesajlaşma uygulamasına eklenebilir.

Buna ek olarak, Gboard şimdi Farsça, Arapça ve İbranice de desteklemeye başlıyor.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık