OFPOF

Firefox Firması, Yeni Güncellemeleri ile Uygulamanın Bir Milyon Yüklenmesini Kutluyor

-
303
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Firefox Firması, Yeni Güncellemeleri ile Uygulamanın Bir Milyon Yüklenmesini Kutluyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Kutlamak için üç kullanıcı tarafından istenen özelliklere odaklanan Firefox bilgilendirici bir yazı yayınladı.

Android için Firefox Focus tarayıcısını piyasaya sürdükten sonra bir aydan daha kısa bir sürede, uygulama platformu kullanıcıları tarafından bir milyondan fazla kurulum görme başarısına ulaştı.

Firefox Focus, otomatik izleyicilerin, reklam dağıtım ağlarının çoğunu engelleyen ve kullanıcıların parolalarını ve tarama geçmişini kolayca silmelerini sağlayan gizlilik odaklı bir uygulamadır. Focus, iOS kullanıcıları için Eylül 2016'da ilk başta Safari için bir reklam engelleyici eklentisi olarak piyasaya sunuldu.

Firefox, kullanıcılara büyük ve olumlu bir tepki göstermeleri için teşekkür etmeyi kararlaştırdı ve yeni özelliklerin yayınlanmasından sonra bir aydan daha kısa bir sürede yayımlandı.

Bu üç özellik genel olarak fanlar tarafından talep edilmektedir. 

Özellike Youtube videolarının tam ekran izlenmemesinden dolayı şikayetçi olan kullanıcılara firma şu şekilde cevap verdi: 

“Firefox'a göre, YouTube için tam ekran video desteği piyasaya sürülmesi google tarafının bir hata düzeltmesine bağlı ve Firefox, Google hatayı düzelttiği anda YouTube'da tam ekran video desteği ile uygulamayı güncellemeyi taahhüt ediyor.”

Kullanıcılar artık internetten her türlü dosyayı indirebilirler. Bildirim alanında artık Focus'u doğrudan harekete geçirmek için bir kısayol var, böylece kullanıcılar özel gözatma erişimine hızlı ve kolay bir şekilde erişebilecek. Uygulama Android 5.0 ve daha yeni sürümleri gerektirir ve Play Store'da 4,5 yıldız derecelendirmesi vardır. Tarayıcının gizlilik özellikleri, çabucak ve rahat bir tarama deneyimi sunmanın ek bir yararıdır. Güncelleme zaten yayılmış ve kullanıcılar, Play Store'dan tarayıcının en son sürümünü alabilir.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık