OFPOF

Facebook’un Wokrplace’i Artık Daha Gelişmiş ve Ücretsiz Olacak

-
314
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Facebook’un Wokrplace’i Artık Daha Gelişmiş ve Ücretsiz Olacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Kolları sıvayan Facebook ekibi, iş dünyasındaki tüm sorunlara el atmaya hazırlanıyor!

Gelişen iş alanları, artan dosyalama boyutları ve arşivleri, büyüyen iş kolları ve gün geçtikçe artan personel sayısı için artık büyük firmalar tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve iş dünyaları arasında dosya paylaşımı, görüntülü konuşma, daha hızlı ve kolay yazışabilme sağlayan birçok şirket içi yazılımlar bulunmaktadır. Slack da bu uygulamalardan en popüler olanlardan biridir desek yanılmış olmayız. Kanadalı geliştirici Stewart Butterfield tarafından kurulan ve bulut tabanlı bir ekip işbirliği uygulaması olan Slack için dünya sosyal medya devi Facebook’tan dişli bir rakip geliyor. Zaten 2016 yılından bu yana kullanıma açık olan Facebook’a ait workplace uygulaması artık daha da gelişmiş bir halde üstelik ücretsiz bir şekilde hizmet verecek.

Grup sohbetleri, dosya transferleri, görüntülü konuşma veya yalnızca kısa mesaj halinde konuşma, sesli arama özelliği, büyük dosya transferlerinde daha fazla hız ve kolaylık gibi birçok imkan sunacak WorkPlace pek yakın zamanda ücretsiz bir şekilde kullanıma açılacak.

Sosyal ağ devi, iş dünyasına daha fazla girmeye çalışıyor. Örneğin Facebook, görev bildirimlerinin gönderilmesini sağlayan bir özelliği de geliştirdi. Bu özellik ile Microsoft’un Linkedin’e de rakip oldu. Bununla birlikte, ücretsiz sürümün ne zaman hazır olacağı henüz belli değil, ancak Facebook "kısa sürede" mevcut olacağını ve Workplace'in yalnızca mobil cihazları kullananlar da dahil olmak üzere herkes için kullanılacağını umduğunu belirtti.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık