OFPOF

Facebook Watch Uygulamasını Başlatıyor

-
294
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Facebook Watch Uygulamasını Başlatıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Onlarca program izlemeye olanak sağlayan Facebook Watch yakın zamanda tüm platformlarda yer alacak.

Facebook Inc Çarşamba günü, profesyonel kadın basketbolundan safari şovuna ve ebeveynlik programına kadar uzanan programlarla video sunumlarını genişleterek televizyon pazarında rekabet etmek için bugüne kadarki en büyük hamlesini yaptı.

Dünyaca ünlü Reuters gazetesi Facebook televizyona geçecek ve buranın en iyisi olabilir dedi.

Yeniden tasarlanan ürün olan "Watch", başlangıçta Facebook'un mobil uygulaması, web sitesi ve televizyon uygulamaları hakkında sınırlı bir grupta yer alacak. Mobil, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar ve TV gibi platformlarda da yakın zaman içerisinde kullanıma sunulacak.

Facebook blogunda ise şunlar yazdı; ”Gösteriler canlı ya da kaydedilmiş bölümlerden oluşuyor ve bir temayı ya da hikayeyi izliyor. İzlediğiniz şovlara ayak uydurmanıza yardımcı olması için İzleme Listesine sahip olduğundan son bölümleri kaçırmayın.”

Dünyanın en büyük sosyal paylaşım ağı geçen sene bir video sekmesi ekledi ve sadece kullanıcılar tarafından yapılan şovlardan ziyade orijinal ve iyi üretilmiş videolar istiyordu.

Reuters Mayıs ayında bildirdiğine göre, Facebook, milyonlarca odaklı haber ve eğlence yaratıcısı Vox Media, BuzzFeed, ATTN, Group Nine Media ve diğerleri tarafından herhangi bir benzeri olmayan ve orijinal şovlar üretmek için anlaşma imzaladı.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık