OFPOF

Facebook'tan Anneler Gününe Özel Çıkartmalar

-
349
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Facebook'tan Anneler Gününe Özel Çıkartmalar
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Tüm dünyadaki anneler günü kutlamasına Facebook da kullanıcıları için özel efektler, maskeler ve çıkartmalar yayınladı.

Tüm dünyada kutlanan ve herkesin annesine olan sevgisini dile getirdiği Anneler günü için dünya sosyal medya devi Facebook da kayıtsız kalmadı ve kullanıcıları için birçok sürpriz hazırladı.

Facebook'ta birinin fotoğrafını beğenirken mor bir çiçek reaksiyonu gördünüz mü? İşte bu güzel çıkartmalar ve efektler Anneler Günü için sevgi belirtisi olarak şirket tarafından eklenen yeni bir özelliktir. Muhtemelen de sadece bir günlük kullanıma açık olacak güncellemelerdir.

Mobil cihazlarınızdan ve bilgisayarlarından veya tabletlerinizden oluşturabileceğiniz hareketli fotoğraflar, kısa videolar ve tebrik mesajları oldukça şirin gözüküyor.

Anneler Günü temalı maskeler ve çerçeveler Facebook Kameraya ekleniyor ve bunlara Haber Kaynağı üzerinden de hızlıca erişebiliyorsunuz.

Bir de bu yeni özellik setini kullanarak bir dijital tebrik kartı gönderebilirsiniz. Bu, şirket tarafından, News Feed'in üst kısmında herhangi bir tatil veya etkinlik hakkında konuşan bazı tebrik kartlarıdır. Daha önceki senelerde de ara ara kullanılmıştı. Bu özellik Noel'i, Diwali'yi veya bazı ortak olayları kutlayan kullanıcıları zaten memnun etmişti. Şimdi ise Anneler Günü için de yayınlandı. Bu kartları göndermeden önce yeni düzenlemeler ve eklemeler de yapabiliyorsunuz.

Kaynak: www.gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık