OFPOF

Facebook, Mobil ve Web İçin Yeni 'Yemek Siparişi' Özelliğini Çıkardı

-
266
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Facebook, Mobil ve Web İçin Yeni 'Yemek Siparişi' Özelliğini Çıkardı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Facebook, kullanıcıları uygulamanın içinde tutmak ve başka görevler için farklı bir uygulamaya gidilmemesi için artık yemek siparişi özelliği sunuyor.

sosyal medya devi Facebook, kullanıcıların çevrimiçi yemek siparişi etmesini sağlayan özelliğini, web ve mobil platformları üzerinde yeni bir seçenek olarak kullanıcılara sunuyor. Bu 'Yemek Siparişi' özelliği şimdiye kadar seçkin kullanıcılar için gösteriliyor ve yalnızca amerika'daki kullanıcılar ilk önce onu deneyebilecek.

Bu yeni özellik, Facebook'un ABD'deki Delivery.com ve Slice ile olan ortaklığı nedeniyle mümkün hale getirildi. TechCrunch, seçeneklerin Facebook kenar çubuğunda veya uygulamanın ana menüsünde gösterildiğini bildiriyor. Üzerine tıklanırsa, Sipariş Fiyatı seçeneği desteklenen tüm lokantaları göstermekte. Restoranlar, özellikli bir resim, derecelendirme, mutfak ve bir fiyat noktası ile görüntüleniyor. Altında, seçtiğiniz restoranın sayfasına gidecek olan Başlat Sipariş düğmesi var. Daha sonra restoranın teslimat veya pazara açık olup olmadığını gösteriliyor. Ardından, ne olursa olsun, teslimat adresi ekleyebilir veya alım işlemine geçebilirsiniz.

Bu özellik oldukça basit ve kullanmaya başlanıldığınızda kendini açıklayıcı şekilde size yol gösteriyor. Sipariş onaylandıktan sonra, teslimatın ortalama tahmini zamanı da veriliyor. Seçenek şimdilik yalnızca ABD'de seçkin kullanıcılar için gösterildiği için maalesef bu özellik bizim ülkemizde bir süre test edilemeyecek.

Kaynak: gadgets.ndtv.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık