OFPOF

Facebook Messenger Yakında Ana Ekranda Reklam Gösterecek

-
283
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Facebook Messenger Yakında Ana Ekranda Reklam Gösterecek
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bir milyardan fazla kişi tarafından kullanılan Facebook Messenger, yakın zamanda ana ekranında reklam göstermeye başlayacak.

Görünüşe göre Facebook, 1,2 milyar kullanıcısını ağdaki 60 milyon işletmeye bağlamak için çaresiz görünüyor. Sosyal ağ devinin bunu başarmak için yeni bir reklam politikası geliştirdiği söyleniyor.

Facebook yakında Facebook Messenger ana ekranında reklam görüntüleyecek. Zaten, Facebook sosyal ağ platformu ve Instagram'da reklam yayınlamaya başladı. Şimdi şirket, Facebook Messenger'daki sohbet konuları arasında reklam göstermeyi planlıyor. Bu girişimle, Messenger reklamları aynı türden kullanıcı hedefleme yeteneklerini kullanabilecek. Bu, platformda istediğiniz gibi reklamları görebileceğiniz anlamına geliyor ve yeni özellik belki konuşmalara bağlı olarak da reklam gösterebilir.

VentureBeat tarafından yayınlanan bir rapora göre, Facebook Messenger'ın başkanı Stan Chudnovsky Salı günü bu konuyu açıkladı. Messenger'ın giriş ekranı, konuşmalar ve reklamlar için bir gelen kutusu görevi görecek. Ayda 1.2 milyar aktif kullanıcısıyla Facebook Messenger yakında izleyici için en büyük tutsak platformlardan biri haline gelecek.

Mevcut Messenger reklamları hem sponsorlu mesajları hem de Facebook Haber Kaynakları'nda bulunan reklamları içeriyor ve insanlar veya botlarla Messenger görüşmelerine yönlendirme yapıyor. Bununla birlikte, sponsor mesajları geçmişte şirketle önceden görüşen kullanıcılara gönderilebiliyor.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık