OFPOF

Facebook Messenger Lite Şimdi Hindistan'da İndirilmeye Hazır

-
264
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Facebook Messenger Lite Şimdi Hindistan'da İndirilmeye Hazır
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Facebook'un mesajlaşma uygulamasının daha hafif sürümü olan Messenger Lite, sonunda Hindistan'daki Android kullanıcıları için geldi.

İlk çıkışından aylar sonra Facebook Messenger Lite uygulaması Hindistan'da başlatıldı. Uygulama, Hindistan'daki Android akıllı telefonu kullanıcıları için google Play Store'da bulunuyor.

Facebook Lite uygulamasına benzer şekilde, Facebook Messenger'ın bu hafif sürümünde, hız sorunlarıyla uğraşan giriş seviyesi akıllı telefonlar ve internet bağlantılarına sahip kullanıcılar hedefleniyor. Facebook tarafından yavaş internet bağlantısı olan kullanıcıların karşılaştığı sorunları ele almak için üretilmiş bu uygulama, ağlarda daha iyi çalışmak için optimize edilmiş bir şekilde geliyor.

Messenger Lite uygulaması, 40 MB ağırlığındaki orijinal Android uygulamasından çok daha hafif ve sadece 10 MB ağırlığında. Şimdilik, bu uygulama, Facebook Lite uygulaması gibi iPhone kullanıcıları için mevcut değildir.

Facebook Messenger Lite uygulaması, normal uygulamayla birlikte gönderilen fotoğraf, metin, bağlantı, çıkartma ve emoji gönderme ve alma özelliği gibi birçok özelliği sunuyor. Ancak, yalnızca belirli bölgelerdeki kullanıcılar, Messenger Lite uygulamasında video görüşmeleri yapabiliyor veya para gönderip alabiliyor. Facebook Messenger uygulaması birçok yeni özelliği sürekli olarak almaya devam ediyor ancak uygulamanın Lite sürümü fazla yeni özellik almıyor.

Kaynak: www.gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık