OFPOF

Facebook Messenger Güncellendi

-
308
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Facebook Messenger Güncellendi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Facebook Messenger'ın yeni güncellemesi, görüntülü sohbete animasyonlu tepkiler, canlı filtre ve daha fazlasını ekliyor.

Messenger uygulaması için Facebook'un en yeni güncellemesi, canlı filtreleri, ekran görüntülerini doğrudan kaydetme ve animasyonlu tepkileri içeren yeni bir video sohbet özelliğiyle ortaya çıkacak. Animasyonlu tepkilerle Facebook'daki beş emoji reaksiyonu - gülümseyen yüz, şaşkın bir yüz, kızgın bir yüz, ağlayan bir yüz ve bir kalp - kullanıcının yüzünün üzerine gelecek. Eğer ağlayan emojiyi seçtiyseniz gözlerinizden gözyaşı akacağı anlamına geliyor. Kalp seçerseniz de kafanızın etrafında patlayan kalplerin bir hale oluşturduğunu göreceksiniz.

Ayrıca, Instagram benzeri filtreler, daha önce mevcut Snapchat'in genişletilmiş gerçeklik yüz filtrelerinin yanı sıra canlı video sohbetine de dahil edildi ve bunlar da piyasaya çıktı. Facebook, anlık bir ekran görüntüsü düğmesini de ekledi. Böylece kullanıcılar Messenger arayüzüyle çekimi bozmadan tüm efektleri kamera rulosuna kaydedebiliyorlar.

Bu güncelleme, Instagram'ın Snapchat'ın kitabından bir yaprak çıkardıktan ve yüz filtresini kendi uygulamasında sunmasından yaklaşık bir ay sonra geldi. Facebook ayrıca Facebook videoları oluşturmak için yeni bir uygulama ile kullanıcıların karşısına çıkmayı planlıyor. Uygulamanın, Facebook canlı videoları için özel araçlar ve dışa aktarma ve tanıtım ekleme özelliği de bulunduracağı düşünülüyor.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık