OFPOF

Facebook Messenger'daki Anlık Oyunlar Yeni Güncelleme Alacak

-
287
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Facebook Messenger'daki Anlık Oyunlar Yeni Güncelleme Alacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Facebook Messenger içindeki oyunlar artık canlı yayına ve görüntülü görüşme yaparken oynamaya izin verecek...

Tam bir yıl önce Facebook, Messenger için oyunları tanıttı ve bu vesileyle şirket yeni oyunlar ve özelliklerle kullanıcıların karşısına çıktı. Şu anda, platformda 70 oyun ve 100'den fazla geliştirici bulunuyor.

Şirket şimdi oyun oynamak için Facebook Messenger üzerinden canlı yayın yapma olanağı tanıdı. Artık insanlar, oyun oynamak için arkadaşlarıyla birlikte canlı yayın yapabilecek ve aynı zamanda bir sohbet başlatabilecekler. Canlı yayın başlatmak için kullanıcıların oyun ekranının sağ köşesinde yeni kamera simgesine dokunmaları yeterli olacak. Kamera simgesine tıklatılmasının ardından Facebook Live özelliği başlayacak.

Canlı yayın özelliği, kullanıcıların yayınlamak istedikleri kitleyi seçmelerini ve ayrıca video ile ilgili kısa bir açıklama eklemelerini sağlıyor. Yayın tamamlandıktan sonra video, izleyemeyen herkesin profil sayfalarına gönderiliyor.

Bunun dışında, sosyal paylaşım devi arkadaşlarla görüntülü görüşme yaparken oyun oynama özelliğini de ekledi. Şirket önümüzdeki yılın başında bu özelliği kullanıma sunmaya başlayacak ve Zynga'nın geliştirdiği Words With Friends bu özelliği destekleyen ilk oyun olacak. Facebook ayrıca, özellikle Messenger için kurulan Angry Birds oyununun 2018 yılının başında hayata geçirileceğini açıkladı. Ayrıca Messenger, oyun oynarken kullanıcıların grup sohbetleri yapmasını sağlayacak bir özellik de sunacak.

Kaynak: gadgetsnow.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık