OFPOF

Facebook, Haber Kaynağı'ndaki Trend Bölümünü Güncelledi

-
275
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Facebook, Haber Kaynağı'ndaki Trend Bölümünü Güncelledi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Facebook, mobil uygulama ve masaüstü sürümü için farklı bir arayüz ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

Facebook, kullanıcıları için yeniden tasarlanan 'Trend' sonuçlar sayfasını duyurdu. Yenilenen tasarım kullanıcıların konuyla ilgili diğer yayınları bulmalarını kolaylaştıracak. Kullanıcılar ayrıca, Facebook'taki arkadaşlarının ve kamuoyundaki kişilerin belirli bir konuda neler söylediğini keşfedebilecekler. Yeni arayüz iPhone kullanıcıları için, Android ve masaüstü sürümüyle birlikte bugün piyasaya sürülecek.

Herhangi bir konuda, konuyla ilgili çeşitli yayınlardan hikayeler içeren bir arayüz görülecek ve makaleleri kontrol etmek için listeyi hızlı bir şekilde gezebilmeyi sağlayacak. Bu yenilik, kullanıcıların yeni yayınların belirli bir konuyu nasıl yayınladığını görmesini kolaylaştırır. Facebook, eski arayüzdeki değişimi korunan sıralamanın yeni arayüzde nasıl çalıştığını ayrıntılarıyla anlattı. Sıralama, Facebook üzerindeki makale etrafında katılımın bir kombinasyonu, yayıncı etrafında katılım ve makaleye bağlanan diğer makaleler olarak belirlenecek. Eğilim listesinin bir parçası olmak için 'uygun' nitelikte olan yayınların sabit veya önceden tanımlanmış listesi yoktur.

Şirket ayrıca mobil kullanıcıların yeni konuları keşfetmesini kolaylaştırmak için Trend bölümünü ekleyerek mobil cihazlarda haber akışını düzeltiyor. İnsanlar üst kısımda en çok görünen üç ana konuyu görebilecek ve yeni bir akışı test etmeye başlayacak. Kullanıcılar açılır menüyü kullanarak 'Trend' birimini Haber Kaynağı'ndan kaldırma seçeneğine sahip olacak.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık