OFPOF

Facebook, Gönderileri Erteleme Özelliği Ekledi

-
303
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Facebook, Gönderileri Erteleme Özelliği Ekledi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Erteleme sayesinde istediğiniz kişinin gönderilerini görmeyi 30 gün boyunca erteleyebilirsiniz.

Facebook’ta çok fazla arkadaşı olan ve bazı arkadaşlarının da çok fazla aktif olması ile diğer birçok kullanıcının paylaşımlarını nadiren görmeye başlayan kullanıcılar bu durumdan rahatsız oluyordu ve çözüm olarak da ya tamamıyla o kişiyi arkadaşlıktan çıkartıyorlardı ya da takipten çıkartıyorlardı. Ancak Facebook buna da çözüm buldu ve erteleme özelliği getirdi. Böylelikle istediğiniz bir kişinin gönderilerini 30 gün sonraya kadar erteleyebiliyorsunuz ve o 30 gün boyunca paylaştıklarını görmüyorsunuz. Bu yeni özelliği kullanmak ise oldukça kolay, kişinin zaman tünelinizdeki gönderisinin sağında bulunan üç noktaya tıklayın ve açılan pencereden 30 gün ertele seçeceğine tıklayın. Onayı da verdikten sonra o kişinin paylaşımlarını 30 gün boyunca görmekten kurtulmuş olacaksınız.

Bu özellik ilk olarak Facebook mobil uygulaması üzerinden kullanıcılar ile buluşturulacak ve zamanla internet sürümü için de gelecek, henüz uygulama sahiplerinin hepsi bu özelliği almış değil, kullanıcıların gerekli güncellemeyi beklemesi gerekecek.

Bu özelliğin en çok sevilen yönü, arkadaşlarımızı tamamıyla listemizden çıkarmaya gerek kalmaması ve takipten de sonsuza dek çıkmamayı olanak sağlıyor olması oldu.

Kaynak: digitalspy.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık