OFPOF

Facebook F8: Apple Müzik Yakında Messenger'a Gelecek

-
283
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Facebook F8: Apple Müzik Yakında Messenger'a Gelecek
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Daha önce Spotify entegre özelliği ile kullanıcıları sevindiren Facebook Messenger Apple Music özelliği de alıyor.

Facebook F8 geliştiricileri konferansı başladı ve Messenger platformu üzerinde çok daha fazla özellik üzerinde çalışıldığı gösterildi. Facebook'un David Marcus tarafından duyurulan Messenger Platform 2.0 adı verilen önemli özelliklerin bir listesi de bu konferansta açıklandı. Ancak müzikle ilgili bir önemli açıklama henüz yapıldı.

Marcus "Messenger'da müzik özelliğinde bu yıl iyi bir şey olacak, merakla bekleyin." dedi. Messenger'dan ayrılmadan grubunuzdaki Spotify'den bir şarkıyı nasıl paylaşabileceğinizi daha önce bilgilendirmişti. Sonradan yeni bir fikir olarak Apple Music'in de Messenger'a 'çok yakında geleceğini' ekledi.

Facebook'un Messenger Platform 2.0 uygulaması ile sohbet uzantıları adlı bir özellikle birlikte gelecektir. Bu özellik Messenger uygulaması içinde, işleri aramak için uygulamadan ayrılmanıza gerek kalmadan çok şey yapmanıza olanak tanımaktadır.

Sohbet Uzantıları, birden fazla kişinin aynı anda konuşmalarına olanak tanır. Bu, geliştiricilerin normal mesajlaşmaya dahil olmaları için yeni bir araçtır. Örneğin, grup sohbetindesiniz ve bir şarkıyı paylaşmak istediğinizi söylüyorsanız, o zaman doğru botu seçebilir ve üzerinden bir şarkıyı tüm gruba gönderebilirsiniz.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık