OFPOF

Facebook Erteleme Özelliğini Test Ediyor

-
244
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Facebook Erteleme Özelliğini Test Ediyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Facebook, geçici olarak kişileri, grupları Haber Kaynağınızdan gizleyen bir 'Ertele' özelliği test etmeye başladı.

Facebook, kullanıcılarını Haber Akışınızdan ertelemenize ve insanlardan veya sayfalardan güncellemelere son vermenize olanak tanıyan, uygulama ekosisteminde yeni bir özellik test etmeye başladı.

TechCrunch tarafından hazırlanan bir rapora göre, Facebook'un yeni 'Ertele' özelliği, belirtilen zaman aralığında arkadaşlarınızı, gruplarınızı veya sayfaları geçici olarak salıvermenizi sağlayacaktır.

Yeni özellik, kişileri kalıcı olarak feshetmekten çekme veya bazı durumlarda, hatta bir kişinin arkadaşlarıyla ilgisiz kalma yollarını aramaya devam etmesini engellemektedir. Erteleme, daha büyük sosyal paylaşım çevrelerine sahip insanlara, şimdi Kimlerden Haberler Beslemesinden kaçacakları ve ne kadar süreyle kalacakları konusunda özellikle yardımcı olabilecek kişiler için özellikle yararlı olabilir. Sayfalar ve Gruplar, Erteleme işlevinden de yararlanabilir; çünkü bir bireyin bunu beğenmeme veya tamamen bırakma şansını azaltabilir.

Erteleme seçeneği, yayın seçeneklerini seçerken görünen açılır kutuda, 'yayınını kaldır' seçeneğinin yanında görülebilir; bu, yayını Haberler Feed'inizin kalıcı olarak bloke etmesine izin verecektir.

Özelliğin resmi olarak onaylanmadığı halde, yayına konuşan bir Facebook sözcüsü, bu özelliğin test edildiğini ancak App'ın bu özelliğini ne zaman göreceğimiz konusunda yorum yapmayı reddettiğini belirtti.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık