OFPOF

Etsy, Google Cloud'a Geçiş Yapacağını Açıkladı

-
283
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Etsy, Google Cloud'a Geçiş Yapacağını Açıkladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Etsy bugün kamuya açık bulut sağlayıcısı olarak Google Cloud'u seçtiğini duyurdu...

google Cloud Platformu, Etsy'nin küresel hizmetlerini güçlendirecek ve dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca insanı güzel ürünleri satın alıp satmak için birbirine bağlayacak. Etsy, makine öğrenimi ve büyük veriler gibi alanlarda paylaşılan bir mühendislik kültürü, üstün altyapı ve gelişmişliği yüzünden Google Cloud Platformunu seçtiğini açıkladı.

Etsy'nin teknolojisi sorumlusu Mike Fisher, "Google Cloud'a geçmek, Etsy için dönüşümlü bir değişimdir," dedi. "Stratejik girişimlere odaklanmamıza, saha performansını ve mühendislik verimliliğini arttırmamıza izin vererek, büyümemiz için bizi iyi konumlandırdığına inanıyoruz. Google'ın altyapısı, Etsy'deki kullanıcı deneyimini kişiselleştirmek için makine öğrenimi gibi teknolojilere daha iyi öncelik vermemize olanak tanıyacak." şeklinde de devam etti.

Etsy, çekirdek pazarın büyümesine, alıcı ve satıcı deneyimine öncelik vermeye ve yeni özellikler başlatma hızını arttırmaya odaklandıktan sonra Google Cloud'a geçiş yaptı. Etsy, buluta geçişin iş stratejisinin uygulanmasını destekleyeceğini söyledi. Şirket, bu sayede kullanıcılara dünya genelinde daha iyi bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Kaynak: streetinsider.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık