OFPOF

Ericsson, ''Nesnelerin İnterneti'' Araştırması İçin Bir Anlaşma İmzaladı

-
251
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ericsson, ''Nesnelerin İnterneti'' Araştırması İçin Bir Anlaşma İmzaladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

ITB araştırmacıları ve öğrencileri, IoT platformuna doğrudan erişebilecek ve Ericsson'un sahip olduğu dijital kullanım örneklerini görebilecek.

ITB araştırmacıları ve öğrencileri, bu ortaklık sayesinde IoT platformuna doğrudan erişecek ve Ericsson'un sahip olduğu dijital kullanım örneklerini ve referanslarını görmelerini sağlayacak.

İsveç telekomünikasyon ekipmanı şirketi Ericsson ve Bandung teknoloji Enstitüsü (ITB) Çarşamba günü Nesnelerin İnterneti (IoT) araştırması için bir anlaşma (MoU) imzaladılar.

MoU, Ericsson Endonezya ve Timor Leste Başkanı Thomas Jul ve ITB rektörü Prof. Dr. Ir Kadarsah Suryadi tarafından imzalandı. İmza töreni, İsveçli Kral Carl XVI Gustav'ın da katılımı ile gerçekleşti.

Bu ortaklık sayesinde ITB araştırmacıları ve öğrencileri IoT endüstri platformuna doğrudan erişecek ve böylece IoT teknolojik kullanımının gerçek örneklerini ve Ericsson'un sahip olduğu referansları görmelerini sağlayacak. Bu arada şirket, fikirleri gerçek ürünler haline getirme fırsatı bulacak.

Ortaklık sırasında keşfedilecek olan IoT alanları, akıllı ev, akıllı bina yönetimi, akıllı aydınlatma, akıllı atık yönetimi, güvenlik ve güvenlik, akıllı otopark, akıllı araba ve akıllı tarım gibi alanlar olacak.

"Ericsson, bilgi ve İletişim Teknolojileri alanındaki zorlukları ve fırsatları cevaplamak için endüstri ve eğitim kurumlarıyla ortaklık kurmak için büyük bir ilgiye sahipti,r" diyen Jul, "Bu ortaklığın amacı, IoT uygulamalarının geliştirilmesini artırmak ve Dijital endüstrideki Endonezyalıların beklentilerini karşılamak içindir," dedi.

Kaynak: thejakartapost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık