OFPOF

Clips Uygulaması Kısa Sürede Bir Milyon Kullanıcıya Ulaştı

-
445
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Clips Uygulaması Kısa Sürede Bir Milyon Kullanıcıya Ulaştı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Apple'ın yeni uygulaması Clips kısa süre içerisinde birçok ülkede en popüler uygulamalar arasına girmeyi başardı.

Apple sonunda iPhone ve iPad için yeni bir fotoğraf ve video düzenleme uygulaması olan Clips'i piyasaya sundu. Bu yeni uygulama ile video klipler daha eğlenceli hale gelecek. Ancak bu uygulama ne fotoğraf editörü kadar detaylı ne de iMovies kadar özelliklere sahip değil. Yine de eğlenceli, renkli ve ses detayları ile güzelleşen videolar oluşturmamız için oldukça başarılı bir uygulama.

Klipler temel olarak bazı serin efektler, filtreler, metinler, afişler, çıkartmalar, emoji ve daha pek çok şeyi fotoğraflarınıza ve resimlerinize kolaylıkla eklemenize izin verir. Metinleri yazarken çok mu yoruluyorsunuz? O halde Clips ile sadece konuşmanız yeterli olacak, video esnasında konuştuklarınızı kendisi otomatik olarak videoyaya metin halinde ekleyecektir.

Görüntünün bir parçası olmak istemiyorsanız, istediğiniz bir hazır şablonlardan seçebilirsiniz. Uygulama ile birlikte videolarımızda çalışılacak sadece 12 şablon var. Emoji'yi çıkartmalar olarak eklemekte oldukça basittir. Üstteki çıkartma düğmesine dokunun, emoji kategorisine girmek için sola hızlıca kaydırın, bir tanesinden birini seçin ve sıkıştırarak yeniden boyutlandırın.

Kısa süre içerisinde binlerce indirme sayısına ulaşan Clips uygulaması sadece Hindistan’da bile bir milyona yakın indirme sayısını aşmayı başardı.

Yalnızca 2 gün önce App Store’daki yerini alan Clips onlarca dil desteği ile birçok ülkedeki Apple kullanıcıları rahatlıkla uygulamayı kullanmaya başladı bile.

 

kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık