OFPOF

Apple, iOS 11.2'yi Piyasaya Sürdü

-
354
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Apple, iOS 11.2'yi Piyasaya Sürdü
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Apple, işletim sistemi iOS 11 için yeni sürümü iOS 11.2'yi kullanıcılar ile buluşturdu.

Apple, iOS 11 için ikinci büyük güncellemeyi yayınladı. iOS 11.2, Apple Pay Cash gibi yeni özellikleri ve çeşitli Apple cihazlarında hızlı şarj seçeneklerini de beraberinde getiriyor.

iOS 11.2 güncellemesi, iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarda şu an indirilmeye hazır. Güncelleme ile uyumlu cihazlar, iPhone 5s ve üstü sürümler, iPad mini 2 ve üstü cihazlar, iPad Air, 6. nesil iPod touch'tır.

MacRumors'a ilişkin bir rapora göre, yeni Apple Pay Cash özelliği (yalnızca ABD'de mevcuttur) bazı cihazlarda çalışmıyor. Bunun sebebi ise Apple’ın henüz bu özelliği aktif hale getirmemesi olabilir. Raporda, Apple'ın bu özelliği 3 Aralık'ın başında etkinleştirmesi beklendiği belirtiliyor.

iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus dahil Apple cihazları, Qi tabanlı kablosuz şarj cihazlarında yer alan hızlı şarj işlemlerine destek vermeye başladı. Kablolu Apple şarj cihazıyla birlikte verilen 5 Watt şarj seçeneğine kıyasla, bu cihazlar 7.5 Watt güç ile şarj edilecek. Ayrıca şirket yeni güncellemede fotoğraf makinesi emojisini yeniden tasarladı ve iOS'ta bulunan bazı emojileri de yeniden tasarladı.

Kaynak: firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık