OFPOF

Apple, iCloud Hesaplarının İptalinden Dolayı Özür Diledi

-
286
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Apple, iCloud Hesaplarının İptalinden Dolayı Özür Diledi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Apple geçtiğimiz hafta birçok kullanıcıya mail olarak iCloud hesabının iptal olduğunu yazmıştı ancak bunun bir hata olduğu doğrulandı.

Apple’da sistematik bir hatadan dolayı günlerce yanlış iCloud iptal e-postaları gönderildi. Apple bu hatadan dolayı özür dileyen ve planlarının şu an tekrar olarak iyi durumda kaldığına dair bir mail daha gönderdi.

Çarşamba günü, birçok iCloud kullanıcısı aboneliğinin durdurulduğunu söyleyen mesajlar aldı. Appleinsider web sitesinde yayınlanan bir raporda, bu hatanın çoğunlukla 50 GB'lik kullanıcı sayısını etkilediği belirtildi. Cumartesi günü Apple hataların gidermelerini yaptıktan sonra tek tek aynı kişilere mail yolu ile ulaştı ve özür diledi. Ayrıca hesaplarının hiçbir şekilde iptal olmadığını ve bilgilerinin korunduğunu belirtti.

Apple kullanıcılara attığı mailde "Kısa bir süre önce yanlışlıkla iCloud depolama planınızın durdurulduğunu belirten bir e-posta aldınız. 50 GB'lik iCloud depolama planınız etkilenmiyor ve otomatik olarak yenilenecek." dedi. "Bu durumun neden olabileceği ve olduğu herhangi bir rahatsızlık için özür dileriz. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin." notu da maile eklendi.

Bazı kullanıcılara yanlışlıkla iCloud planının iptal edildiği söylenirken, bazıları planlarını değiştirmeye çalıştıkları veya iCloud verilerini yönetmeye çalıştıklarında da hatalar buldular. Bu genel olarak 50 GB alana sahip kişilerde oldu.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık