OFPOF

Apple, Dünya Emoji Günü'ne Özel Emojiler Tanıttı

-
698
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Apple, Dünya Emoji Günü'ne Özel Emojiler Tanıttı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

iOS (iOS 11 ile), macOS ve watchOS'a gelecek emojiler oldukça eğlenceli ve güzel.

Apple, 17 Temmuz dünya Emoji Günü'nü kutlarken başörtüsü ile bir kadın, emziren bir anne, sakallı bir adam ve başka bir meditasyon yapacak yeni bir emoji seti duyurdu. Yeni emoji grubu, bu sene sonra iOS (iOS 11 ile), macOS ve watchOS'a gelecek.

Apple, Dünya Emoji Günü'ne Özel Emojiler Tanıttı-kd5k1wg602

iPhone, iPad, Apple Watch ve Mac'te binlerce emoji bulunduğundan, her iletiye kişiliği katmanın birçok yolu vardır. "Yeni emoji, başörtüsü, sakallı kişi ve emziren kadın ve sandviç ve hindistancevizi gibi yiyecek maddelerini içeriyor. T-Rex, Zebra, Zombie ve Elf gibi daha birçok hayvan ve mitolojik yaratıklar durumları tanımlamanın eğlenceli bir yoludur ve Star-Struck ve Exploding Head'in gülümseyen yüzleri, herhangi bir mesajı daha eğlenceli hale getirir." diye belirtti.

17 Temmuz'da Apple tarafından paylaşılan diğer yeni emojiler arasında, patlayan kafa suratının yanı sıra çok açıklayıcı kusma yüzü de bulunuyor. Zoolojik ve kriptozoolojik aralığı arttırmak için bir zebra ve bir cin var. yemek için yeterince iyi görünen bir sandviç. Apple ayrıca, World Music Emoji Günü kapsamında iTunes Filmlerde bazı film başlıklarının yerine emoji yer alacağını duyurdu.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık