OFPOF

Android One, Xiaomi Cihazlar ile Hayat Bulabilir

-
263
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Android One, Xiaomi Cihazlar ile Hayat Bulabilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Google'ın Android One projesi uygun fiyatlı cihazlar için geliştirilmiş ve piyasaya sürülmüştü.

Hindistan gibi bütçe pazarları için hisse senedi Android deneyimini sunmayı amaçlayan google'ın Android One projesi, krispitech'in yakın tarihli bir raporuna göre bir Xiaomi akıllı telefonunda yeniden duyurulabilir.

Xiaomi, Mi 5X'i 26 Temmuz 2017'de Çin pazarına açtı. Ancak telefon, POSTEL adlı bir Endonezya telekom sertifikasyon kuruluşunda tespit edildi. Rapor, yazılımın Google tarafından tasarlandığını ve ayrıca Google'ın güvenlik özelliklerine ve uygulamalarına Android One tarafından erişilebileceğini gösterdi. Bu, Xiaomi'nin, geleneksel MIUI üzerinde çalışmak yerine telefonlarının Android deneyimine sahip olmasını sağlayan Google'ın Android One projesiyle el ele tutmayı planladığı anlamına gelebilir.

Bu raporlar varsayımlarla oluşturulmuştur ve kaynaklar bu bilgilerin hiçbirini doğrulamamıştır. Telefonun Xiaomi Mi 5X olarak adlandırılmayabileceği, bunun yerine Xiaomi A1 olarak söylenildiği söyleniyor.

Ancak rapor, bu yeni Android One Xiaomi telefonunun Xiaomi 5X modelinin 5.5 inçlik ekran, çift arka kamera ve çift SIM yuvasını koruyacağını belirtti. Bu telefonun ne zaman başlayacağı veya Hindistan pazarına gelip gelmeyeceğine dair hiçbir rapor yok.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık