OFPOF

Android O, Güneş Tutulması ile Aynı Anda Yayınlanacak

-
282
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Android O, Güneş Tutulması ile Aynı Anda Yayınlanacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Android’in resmi twitter hesabından verilen habere göre Android O sürümü New York’tan canlı yayın ile tanıtılacak.

Güneş tutulması üzerinde zaten var olan coşku Android O açıklaması ile ikiye katlandı.

Android O bildirisinin, 1917'den beri ABD'de 99 yıl sonra gerçekleşen güneş tutulmasıyla aynı saatte gerçekleşmesi bekleniyor. Android, resmi Twitter sayfasında zamanı tweet attı ve bir geri sayımla büyük heyecanı başlattı.

Twitter üzerinden yapılan açıklama ile birlikte blog olarak da yayınlanan haber şu şekilde; ”21 Ağustos'ta, bir güneş tutulması ilk kez amerika'nın her yerinde görüntülenecek ve bununla birlikte Android’in yepyeni sürümü O aynı anda New York'tan canlı akış yoluyla ortaya çıkacak.”

IST'ye göre, bu 22 Ağustos 12:10'da olacak. Bir sonraki Android sürümünün tam adı konusunda bir miktar karışıklık olsa da, uluslararası alanda oldukça iyi bilinen Android O yani Oreo gün yüzüne çıkacak.

Ve bu, Android'in tanınmış bir markanın ardından işletim sisteminin sürümüne ilk adını vermesi değil, daha öncelerde de Android 4.4 KitKat olarak adlandırılmıştı.

Android O'nun web sayfasına göre, olay New York'tan saat 14:40'da canlı olarak yayınlanacak. Nasa'nın yayınlarının yanında kendi web sitesinde yayınlanacak. Pixel sahipleri, yeni sürümün tatlı tadını ilk elde edenler olacak.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık