OFPOF

Android İçin Yeni Skype 8.0 Artık İndirilebilir

-
328
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Android İçin Yeni Skype 8.0 Artık İndirilebilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Skype 8.0 Google Play Store üzerinden kullanıma sunuldu ve yeni özellikleri beraberinde getiriyor.

Yeniden tasarlanan Skype artık google Play Store üzerinden Android için indirilebiliyor. Uygulama, yalnızca bu noktada Android için kullanılabilir. Uygulama tamamen yeniden oluşturuldu ve ayrıca yeni kullanıcı arayüzü ile birlikte geliyor.

Ön ana ekran üç sekme ile birlikte geliyor. Orta sekmede tüm sohbetler gösteriliyor. Sağdaki sekmeye Capture adı verilir; burada Capture özelliği, resim çekip tüm kişilerinize gönderebileceğiniz bir Snapchat özelliğine benziyor. Resmi Highlights bölümüne de eklemek mümkün oluyor. çizim araçlarını, çıkartmaları içeren fotoğraf düzenleme araçları da bu bölümde bulunuyor.

Sol tarafta, Highlights olarak adlandırılan sekme de başka bir Snapchat özelliğine benziyor. Burada, kullanıcılar arkadaşları tarafından görülebilen tüm güncellemeleri, fotoğrafları ve videoları yükleyebiliyor. Geri kalan özellikler ise eski uygulamaya oldukça benziyor.

Uygulama şimdi Android'de kullanıma sunuluyor ve önümüzdeki haftalarda da App Store'da kullanıma sunulacak. Windows ve Mac ise gelecek aylarda güncelleme alacak. Kullanıcıların yeni gelen güncelleme ile ilgili ne düşündükleri de ilerleyen günlerde belli olacaktır.

Kaynak: www.rayarena.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık