OFPOF

Android İçin Instagram, Artık Çevrimdışı da Çalışıyor

-
423
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Android İçin Instagram, Artık Çevrimdışı da Çalışıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Instagram, Android kullanıcıları için Facebook gibi çevrimdışı olarak çalışabilecek.

Şirketin San Jose'deki yıllık geliştirici konferansında şirket, Instagram kullanıcılarının özlem duyduğu ilginç bir özelliği açıkladı. Artık Instagram Android uygulaması çevrimdışı modda da çalışacak.

Çevrimdışı mod ile, Android için Instagram kullanıcıların internete bağlanmadığı veya düşük bant genişliği olan alanlarda bile uygulamayı açabilmelerine izin verecek. Instagram, Android uygulamasının beta sürümünde bu çevrimdışı mod özelliğini zaten test ediyor. Bu çevrimdışı kullanım yeteneği, kullanıcıların bağlantıya bakılmaksızın içerik ile ilgilenmesine izin verecek.

Aylık aktif kullanıcı sayısındaki artışla Instagram, Facebook uygulamasının ayak izlerini takip etmeye karar vermiş gibi görünüyor. Facebook'un zaten çevrimdışı moda sahip olması ve aynı zamanda düzgün çalışması nedeni ile böyle bir çıkarımda bulunulabilir.

Instagram'ı çevrimdışı olarak kullanırken, kullanıcılar yayınlarında zaten indirilen içeriği görebilecekler. Ayrıca yorum bırakabilir, mesajları kaydedebilir ve beğenebilirler. İnternet bağlantısı geri geldiğinde çevrimdışı modda yapılan tüm işlemler arka planda yürütülecek. Daha önce ziyaret edilen profiller bile çevrimdışı olarak görünecek ve profil sayfası ve Keşfet sekmesinin ön belleğe alınmış sürümleri görüntülenecek.

Kaynak: gizbot.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık