OFPOF

Android İçin En İyi Antivirüs Programları

-
407
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Android İçin En İyi Antivirüs Programları
0 izlenme
-

Android işletim sistemi telefonlar ve tabletler için günümüzde en yaygın olarak kullanılan işletim sistemlerinin başında yer alıyor.

Öyle ki işletim sistemleri arasında kullanım sayısı olarak Windows platformunu yakalamış durumda. Böylesine yaygın olarak kullanılan bir işletim sistemi kitlesi elbette kötü niyetli kişilerinde ilgi alanına bir anda giriyor. Bilgisayarlarımızda olduğu gibi Android işletim sistemli telefon ya da tabletlerimizde dış tehditlere karşı antivirüs yazılımları büyük önem arzediyor. Android telefonunuzu virüs, anti-spy, malware, trojan remover, antiLogger, keylogger, ransomware ve daha nicelerine karşı korumak büyük önem arz ediyor. Bu yazımızda Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz 2017 yılı antivirüs testlerinde başarılı sonuçlar almış antivirüs uygulamalarına yer vereceğiz.

2017 Android için en iyi Antivirüs ve Güvenlik Programlarını sizler için listeledik:

Avast Mobile Security & Antivirüs

Avast Mobile Security & Antivirüs

Android için Avast Mobile Security virüslü dosyaları, gizli bilgileri kimlik avı yöntemiyle ele geçirme gibi arzu edilmeyen faaliyetlere; kötü amaçlı ve casus yazılımlara ve de truva atları gibi kötü virüslere karşı tarar ve güvenliği sağlar. Bu en yeni sürüm daha önce sadece abonelere sunulan özellikleri içermekte olup, şimdi tümüyle ÜCRETSİZDİR!

Avira Antivirus Security

Avira Antivirus Security

Avira Antivirus Security telefonunuzun içeriklerinin (kişisel verilerinizin) güvende kalmasını sağlar. Malware / casus yazılımdan arındırma için ücretsiz bir antivirüs uygulaması olan tam özellikle ücretsiz mobil güvenlik uygulaması ve kaybolan/çalınan akıllı telefonunuzu veya tabletinizi güvene alarak korumanıza yarar.

Trend Micro Dr.Safety

Trend Micro Dr.Safety

Dr. Safety, zararlı Android uygulamalarını önlemek için Trend Micro virüs tarama sistemini kullanıyor. Virüslere ve casus yazılımlara karşı korumada çevrimiçi gizliliğinizi korumanın, kaybolan telefonunuzu bulmanın, Facebook’ta sizi yabancılardan korumanın ve banka hesabınızdan para çalabilen zararlı uygulamaları tespit etmenin yollarını tam olarak biliyor. Sürekli olarak güncellenen, bulut tabanlı koruma sistemi sayesinde günde 250 milyon tehdidi algılayan Dr. Safety, dolaşım halindeki her zararlı yazılımı bulabiliyor.

360 Security – Antivirüs

360 Security – Antivirüs

360 Security, dünya çapında 300 milyon kullanıcının, günlük yaşamlarına en az seviyede müdahaleyle mobil yaşam tarzlarını güvence altına aldığı, en çok güvenilen ve tüm özelliklerin tek bir uygulamada birleştiği mobil optimizasyon ve güvenlik yazılımıdır.

McAfee Security and Power Booster

McAfee Security and Power Booster

McAfee Mobile Security, Intel Security tarafından sunulan ödüllü Hırsızlık Koruması, Cihaz Bulma, Uygulama Gizliliği Koruması, Antivirüs, Performans Optimizasyonu ve Güvenlik özellikleriyle Android telefonunuzu veya tabletinizi korur ve cihazın performansını artırır. Üstelik ÜCRETSİZ! 

Norton Security and Antivirus

Norton Security and Antivirus

Norton Security & Antivirus, akıllı telefonunuz ya da tabletiniz için hepsi bir arada mobil güvenlik ve virüs koruma uygulamasıdır. Norton’un Android cihazlar için en iyi antivirüs çözümünün son versiyonunu hemen indirin. Android™ akıllı telefonunuz ve tabletiniz için hazırlanmıştır. Kaybolan ya da çalınan telefonunuzu, SMS ile uzaktan kilitleyin. Cihazınızı yavaşlatabilecek ya da ona zarar verebilecek kötü amaçlı yazılım ve virüs barındıran uygulamaları tarayın ve temizleyin.

AVG Antivirüs Programı Antivirüs

AVG Antivirüs Programı Antivirüs

AVG AntiVirus FREE – antivirüs programı ucretsiz – Android™ uygulaması virüs, zararlı yazılım, casus yazılım, dolandırıcılık amaçlı yazılım ve kısa mesajlara karşı koruma sağlar; uygulama kilidi ve resim kasası ile kişisel verilerinizi güvenlik altına almaya yardımcı olur.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.