OFPOF

Amazon Web Sitesindeki Teknik Aksaklıktan Dolayı Özür Diledi

-
278
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Amazon Web Sitesindeki Teknik Aksaklıktan Dolayı Özür Diledi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Sadece perakende bölümünün değil diğer web hizmetlerinin de kopmaları için özür dileyen Amazon, kullancıların gönlünü almışa benziyor.

Amazon.com Inc Çarşamba günü bazı alışveriş yapanların ürün listelemelerini incelemeye çalışırken bir sorun olduğunu söyledi. Amazon, ABD ana sayfasından öğeleri tıkladıktan sonra bazı alışveriş yapan kişilere gönderilen sayfada "Üzgünüm, bizim için bir şeyler ters gitti." dedi. Birçok alışveriş mağduru, Reuters tanıkları ayrı ayrı görüntülendiği hata mesajını bildirmek için Twitter’da art arda tweetler atmaya başladı. Olay, erken saatlerde, öğleden sonra Pasifik Saati'nde ve saat 2'den sonra başlamış gibi görünüyor. (21:00 GMT).

Sebep açık değildi ve şirket temsilcileri yorumlara ve taleplere cevap vermedi. Kesintiler, sadece bir perakende birimi için değil, bir teknoloji şirketi olmanın gururunu yaşayan Seattle merkezli Amazon genelini kapsıyordu.

Şubat ayında bulut depolama ve Amazon Web Hizmetleri teknik bir aksaklık yaşadı. Haber sitelerinden Apple Inc'e bile işletmelerin günlük işlemlerinin bazıları için Amazon'un bulutuna nasıl bağımlı oldukları, yaygın olarak hissedilen kesintilerin altını çizdi. Çarşamba günkü aksaklıktan sonra firma özür mesajları da yayınladı. Amazon’un tüketicilerin cüzdan üzerinde artan kontrolü gün geçtikçe iyi oluyor ancak, yavaşlama riski ile de karşı karşıya.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık