OFPOF

Amazon, Prime Wardrobe'u Test Ediyor

-
287
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Amazon, Prime Wardrobe'u Test Ediyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Amazon kullanıcıların satın almadan önce ürünleri denemelerine izin veren yeni hizmeti Prime Wardrobe'u test etmeye başladı.

Amazon.com Inc kullanıcıların oturma odasını giyinme kabinine çevirmek istiyor.

Zaten ABD'nin en büyük giyim satıcılarından birisi olan e-ticaret devi, Salı günü Prime Wardrobe adlı bir test programını açıkladı. Amazon Prime alışveriş kulübünün bir parçası olan yeni özellik, üyelerin önceden ödeme yapmadan üç veya daha fazla öğe sipariş etmelerini sağlayacak.

Müşteriler, sipariş ettikleri ürünleri aldıktan sonra, hangi öğeleri satın almak istediklerini ve hangilerini ücret alınmadan önce iade etmek istediklerini kararlaştırmaları için bir hafta süreleri olacak. Amazon'un yeni özelliği, internette daha yavaş geçiş yapan hazır giyim ve gıda sektörüne girme konusundaki en son atılımı olarak ortaya çıktı. Geçen hafta Amazon, gıda sektöründe perakende dünyasında agresif bir isim olan 13.7 milyar dolarlık şirket olan Whole Foods Market Inc'i satın alacağını ve potansiyel olarak kentsel müşterilerin kapılarına daha hızlı ürünler getirmesi için bir strateji önermişti.

Prime Wardrobe, kullanıcıları Amazon'un iki günlük nakliye ve video akışını içeren yıllık 99 ABD doları tutarındaki programı olan Prime'a üye olmaya teşvik etmenin başka bir yolu olarak görülüyor.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık