OFPOF

Amazon Hindistan, Warner Bros. ile Anlaştı

-
265
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Amazon Hindistan, Warner Bros. ile Anlaştı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Amazon Hindistan, yüksek kaliteli filmlerin ve birinci sınıf televizyon dizilerinin akışını sağlamak için Warner Bros. ile yeni bir anlaşma imzaladı

Amazon Hindistan ve Warner Bros., yalnızca Hintli Prime video servisi abonelerine sunulacak olan bir Dizi filmi ve TV şovunu kapsayan uzun vadeli bir içerik anlaşması imzaladılar.

Amazon Prime Video müdürü Nitesh Kripalani konuyla ilgili şunları söyledi: "ABD yayınından kısa süre sonra çıkan en iyi TV şovları ve klasik unutulmaz filmler ile Warner Bros. stüdyosundaki TV şovları ile Prime Video müşterileri, Prime üyeliği sayesinde daha fazla değer görecekler."

film başlıkları Godzilla, Edge of Tomorrow, Annabelle, Into the Storm gibi katalog başlıklarına ek olarak, Tom Hanks filmi Sully, Fantastik Canavarlar Nelerdir Nerede Bulunurlar, Batman v Superman: Adaletin Şafağı, Suicide Squad, korku Seansı 2 ve Işıklar Sönünce filmlerini de içeriyor.

Anlaşma aynı zamanda Lethal Weapon, Supernatural, Blindspot, The Last Ship, 2 Broke Girls, The Vampire Diaries, The Originals ve Two and a Half Men gibi sayısız TV dizisini de kapsıyor.

Warner Bros. dünya Televizyon Dağıtımı'nın başkanı Jeffrey Schlesinger, "Hindistan'daki Amazon Prime abonelerinin bu yüksek kaliteli filmlere ve birinci sınıf televizyon dizilerine anında erişim sağlayacak olmalarından memnuniyet duyuyoruz." dedi.

Kaynak: thedrum.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık