OFPOF

Amazon, Doğrulanmamış “Tutulma Gözlüğü” Satın Alan Müşterilere Parasını İade Ediyor

-
342
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Amazon, Doğrulanmamış “Tutulma Gözlüğü” Satın Alan Müşterilere Parasını İade Ediyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

21 Ağustos’ta gerçekleşecek güneş tutulmasını izlemek için üretilen gözlüklerin ISO standartlarına uymadığı açıklandı

''Güvenlik bizim en yüksek önceliklerimiz arasındadır. Dikkat bolluğundan ve satış planlarımızdan ötürü, müşterilere proaktif bir şekilde ulaştık ve endüstri standartlarına uymayan tutulma gözlükleri için geri ödeme sağladık.'' diye açıklama yapan dünya e ticaret devi Amazon müşterilerine geri ödeme çağrısında bulundu ve isteyen kişilere ücretlerini iade edebileceklerini açıkladı.

E-ticaret devi Amazon, platformdan tutulma gözlükleri satın alan ve 21 Ağustos'ta gerçekleşecek olan toplam güneş tutulmasını görüntülemek için gözlük kullanmamalarını uyardığı müşterilere geri ödeme teklif ediyor. Şirket, alıcıları "doğrulanmamış" gözlük konusunda bilgilendirmeye başladı.

CNET tarafından pazar günü yapılan açıklamada, geri çağırma e-postası almayanların satın aldıkları ürünleri kullanmakta güveninin olması gerektiği belirtildi.

"Bu ürünü güneşi veya tutulmayı görüntülemek için kullanmanızı tavsiye etmiyoruz" uyarısını veren e-posta gönderen firma, Amazon gözlüğün kalitesiyle ilgili kaygıları hatırlattığını açıkladı. "Güvenlik bizim en yüksek önceliklerimiz arasındadır. Dikkat bolluğundan ötürü, müşterilere proaktif bir şekilde ulaştık ve endüstri standartlarına uymayan tutulma gözlükleri için geri ödeme yaptık. “ diye açıklama yaptı.

Şirket, ''Amazon.com'da bir satın alma işlemi yaptıklarında müşterilerin güvenle satın almasını ve Amazon.com'da satılan gözlük camlarının ilgili ISO standardına uyması gerekiyor." dedi. 

Kaynak: indianexpress.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık