OFPOF

Amazon, Blink’i Satın Aldı

-
254
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Amazon, Blink’i Satın Aldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Ev güvenliği için ürünler üreten Blink firmasının artık Amazon çatısı altına girdiği açıklandı.

Sadece alışveriş dünyasının değil teknoloji dünyasının da geleceğinde yer almak isteyen Amazon, bir yandan kendi geliştirmelerini yaparken bir yandan da var olan teknolojik gelişmelere ayak uyduran sistemlere yatırımlar yapıyor. Birçok teknolojik üründen sonraki yatırım, bu sefer ev güvenliği, ev içi kamera izleme ve farklı teknolojik güvenlik sistemleri üreticisi Blink’i satın almak oldu.

Blink'in güvenlik kameraları, ilk olarak 2016'da piyasayadaki yerini almaya başlamıştı, kurulum kolaylığı ve pillerle çalışabildikleri için dikkatleri üzerine çekmişti, herhangi bir şarja, prize veya bataryaya ihtiyaç duymayan bu güvenlik sistemleri sadece bir kaç pil ile çalışabiliyordu.

Amazon, "Cloud Cam" ve "Amazon Key" de dahil olmak üzere birçok teknolojik ürünler ile zaten ev yaşamındaki teknolojiyi üst kaliteye çıkarmak için yeni ürünler geliştirmişti. Şimdi Blink markalı cihazlar ve teknoloji tüm bu cihazları bir araya toplayacak güçte olarak görülüyor. Ayrıca Alexa adında bir de yapay zeka teknolojisine sahip Amazon bir yandan bu teknolojik ürünlere yapay zekayı da yavaş yavaş getirecek gibi duruyor.

Kaynak: firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık