OFPOF

Adobe, Özçekimler İçin Yeni Bir Yazılım Geliştirdi

-
353
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Adobe, Özçekimler İçin Yeni Bir Yazılım Geliştirdi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Adobe Sensei yapay zeka ile grafik dünyasını birleştiren mükemmel bir mobil uygulama geliştirdi.

Grafik programları ile ün yapmış ve tüm grafik tasarım dünyasına hitap eden yazılımlar geliştirebilen köke, bilgiye, ekibe sahip Adobe bu sefer de selfie yani özçekimlerin çok daha iyi bir hale gelmesi için bir çalışma yürütüyor. Yeni bir mobil yazılım geliştiren Adobe, yapay zeka sayesinde özçekimlerimizi en iyi hale getirmemizde yardımcı olacak.

Adobe Systems araştırmacılar, yapay zekanın günlük özçekimleri nasıl geliştirebileceğini gösteren muhteşem bir video yayınladılar. Yapay zeka ve makine öğrenimini bir araya getiren sofistike bir teknoloji olan Adobe Sensei'nin sağladığı yeni yazılımın rötuş geliştirmeleri bunu tam teşekküllü sihirli değnek yapıyor diyebiliriz.

Kısa süre önce yayınlanan video, yazılım kullanıcılarının bir parmağını yalnızca akıllı telefon dokunmatik ekranlarında hareket ettirerek yüzün formunu ve konumunu nasıl değiştirebildiklerinin muhteşem bir gösterimini sunuyor. Diğer özellikler, bulanık efekt için alanın arka plan derinliğini değiştirmek veya daha gülünç bir portre oluşturmak için görüş açısını değiştirme seçeneğini içerir. Son olarak, kullanıcılar aynı zamanda fotoğraf stillerini bir resimden diğerine kesme ve yapıştırma seçeneğine de sahipler.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık