OFPOF

Zuzula Korku Filmi 16 Aralık’ta Nefesleri Kesecek

-
1.5b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Zuzula Korku Filmi 16 Aralık’ta Nefesleri Kesecek
1.254 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Her şey normal gibi gözüken hikayede bir anda dağ evi cehenneme dönüşecek ve izleyicilerin nefesini kesecek film Zuzula Aralık'ta vizyonda.

Dağıtımcılığını MC film’İn üstlendiği korku kategorisinde yer alacak Zuzula, 16 Aralık 2016’da sinemalarda izleyiciler ile buluşacak. Yine bir korku filmi olan Lanet Uyanış ile izleyicilere bu alandaki yeteneklerini göstermiş yönetmen Kemal Özdemir yine korku dalında yer alacak bir film Zuzula ile vizyonda hem yönetmenlik hem de senaryo yazarlığı yeteneklerini sergileyecek.

Filmin Konusu

Vildan Akın genç ve parlak fikirlere sahip bir aşk romanı yazarıdır. Bu alandaki çalışmaları ile tanınan Vildan yeni kitapları çıkmasına rağmen popülerliği gün geçtikçe azalır ve bu durum kendisini rahatsız eder. Yayınevi ile görüşmelerinden sonra yayınevi yetkilisinden yeni bir öneri gelir, o da Vildan’ın yazarlık yeteneklerini daha çok tutulacağına inanılan korku ve gerilim üzerine kitaplar yazmasıdır. Vildan bu teklifi düşünmek bile istemezken şartların zorlaması ile bu durumu kabul etmek zorunda kalır. Yeni bir yapılanmaya girecek Vildan sakin ve kafa dinleyebileceği bir yerde bu kitap için çalışmalar yapmak ister. Vildan doğa ortamı olarak tercih edeceği dağ evinde akıl almaz olaylar yaşamaya başlar. Bir anda cehenneme dönen yaşamı Vildan’ın gizemleri çözmesiyle devam eder.

Filmin Oyuncuları ve Rolleri

Emrah karakteri ile İnanç Akbulut, Onur karakteri ile Fatih Selim Emek, Aslı karakteri ile Tuğba Şakar, Hande karakteri ile Seçil Koçak, Ayşe karakteri ile Gözde Keser, Kemal karakteri ile Avni Avcı yer alıyor.

Filmin Vizyon Tarihi

16 Aralık 2016

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık