OFPOF

Zoey Deutch'un Başrolünü Üstlendiği Gençlik Kara Mizah Filmi: Flower

-
512
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Zoey Deutch'un Başrolünü Üstlendiği Gençlik Kara Mizah Filmi: Flower
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

"Flower", ergenlik çağının, kopuk ailelerin ve gençlerin içinde yaşadığı tüketim çılgınlığının etkilerini mizahla harmanlayarak gözler önüne seriyor.

Max Winkler'ın yönetmen koltuğunda oturduğu "Flower"ın senaryosunda yönetmen Winkler ile birlikte Matt Spicer imzası var. film, kadrosunda Kathryn Hahn, Tim Heidecker, Joey Morgan, Dylan Gelula ve Maya Eshet'i de bulunduruyor.

Film Afişi

Zoey Deutch'un Başrolünü Üstlendiği Gençlik Kara Mizah Filmi: Flower-jomju7lb5o

Film Konusu

17 yaşındaki Erica Vandross asi ve hazır cevap bir genç kızdır. Los Angeles'ın San Fernando Vadisi bölgesinde bekar annesi Laurie ve annesinin yeni erkek arkadaşı Bob ile birlikte yaşamakta olan Erica'nın hayatı, Bob'un dengesiz oğlu Luke'un rehabilitasyondan çıkıp ailenin yanına yerleşmesiyle iyice çekilmez bir hal alır. Üvey ağabeyinden ve yakın arkadaşlarının da teşvikiyle Erica, asi olmak adına bir lise öğretmeni olan Will hakkında karanlık bir sırrı ifşa eder. Ancak gençlerin bu eğlence amaçlı girişimi, beklenmedik ve tahmin edilemez bir şekilde büyüyen dev bir çığ halini alır...

Film Oyuncuları ve Rolleri

Filmin başrolünde Erica rolü ile Zoey Deutch yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Laurie rolünde Kathryn Hahn, Bob rolünde Tim Heidecker, Luke rolünde Joey Morgan, Kala rolünde Dylan Gelula ve Claudine rolünde ise Maya Eshet yer alıyor.

Vizyon Tarihi

Film 16 Mart 2018 tarihinde amerika'da vizyona giriyor fakat Türkiye vizyon tarihi henüz belli değil.

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık