OFPOF

Zamansız ve nedensiz bitirilen diziler

-
129
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Zamansız ve nedensiz bitirilen diziler
1.022 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Kimi diziler vardır ki sevenleri hiç bitmesin ister. İşte o dizilerden olup yayın hayatlarına aniden veda eden diziler.

Çok sevilmeyi başarmış ancak elle tutulur bir gerekçeye dayanmayan bitiriliş hikayeleri ile sizler için seçtiğimiz kaliteli yapımlar.

Behzat Ç. :

Zamansız ve nedensiz bitirilen diziler-1

Onu hakkında fasiküllerce yazı yazılabilir. İstemese de torpilli, siyasi görüşü bulunmayan, gazeteye spor sayfasından başlayan yaman bir komiserin hikayesini anlatan Behzat Ç, televizyon efsanesi olmuş, yeri doldurulamayacak üst sınıf bir Dizi. Ekranlara zoraki vedası hayranlarını derinden sarsmıştır.

Doktorlar :

Zamansız ve nedensiz bitirilen diziler-2

En başarılı uyarlama dizilerinden olan Doktorlar da ekrana aniden veda edenlerden. Geride daha onca çekilmiş bölüm varken bir anda gelen dizinin bitirilme kararı hayranlarını üzmüştür.

Leyla ile Mecnun :

Zamansız ve nedensiz bitirilen diziler-3

TRT’de yayınlanan ve yıldızı gün geçtikçe yükselen bu Komedi dizisi final yapamadan ekrana veda etmek zorunda kalanlardan. Yayından kaldırılması kararı siyasi nedenlere bağlansa da değişmeyen tek gerçek yayından kaldırılma kararının sevenlerini çok üzdüğü.

Terminator: The Sarah Connor Chronicles :

Zamansız ve nedensiz bitirilen diziler-4

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok tutan bir dizi. Bunu sağlamada üstün performansları ile LenaHeadey ve SummerGlau’nun payı epeyce büyük. Dizinin sezon finali sonrası tekrar ekranlara dönmemesi tüm dünyada hayal kırıklığı yaratmıştır.

Cesur Kuşku :

Zamansız ve nedensiz bitirilen diziler-5

Güçlü ve dikkat çeken bir kadro ile TRT ekranlarına hızlı bir giriş yapan dizi, bir futbol simsarının iyi bir futbolcu yakalama çabasını ve onun çevresinde dönen olayları konu alıyordu. Ancak pek çok izleyiciye ulaşmayı başaran dizi aniden yayından kaldırıldı. İnternette arattığınızda pek çok övgü ile karşılaşacağınız dizinin görsellerine bile rastlamak mümkün değil. Dizinin başrollerini Haluk Bilginer ve Aşkın Nur Yengi paylaşmıştır.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık